úterý 24. dubna 2012

Problém s českým PayPalem v CZK

Dnes jsme zprovoznili na anglické verzi bez problémů příjem plateb v EUR na německý PayPal účet. V Německu je PayPal hodně promakaný a hlavně s cca polovičními poplatky. Německý PayPal ale neřeší český trh.

Kdo někdy zaváděl PayPal, možná poradí. Stejné řešení použité v Německu nám totiž v ČR na českém PayPalu nefunguje a nevíme proč. Na Sandboxu se vše tváří, že chodí bez problémů, ale při přehození na ostrou verzi se zobrazí po platbě:

Platba se nezdařila. Prosím, kontaktujte nás, pokusíme se záležitost co nejdříve vyřešit.Array ( [TIMESTAMP] => 2012-04-24T21:09:25Z [CORRELATIONID] => 59c855039caf8 [ACK] => Failure [VERSION] => 60.0 [BUILD] => 2840849 [L_ERRORCODE0] => 81100 [L_SHORTMESSAGE0] => Missing Parameter [L_LONGMESSAGE0] => OrderTotal (Amt) : Required parameter missing [L_SEVERITYCODE0] => Error ) 

Budu rád za jakékoliv reakce. Reagující, kteří zareagují do zítřejšího večera (středa) a pomohou, tak mají zpracování 3 zásilek přes Mailbox zdarma, kdykoliv budou v budoucnu chtít využít našich služeb. Ten zítřejší večer je kvůli tomu, že jsme uživatelům na blogu sdělili, že ve středu bude brána hotová ;)

Aktualizace: Problém je vyřešen, nebyla chyba na straně PayPalu, ale u nás, jen ta chybová hlášení hlásil PayPal zcela jiná, než kde chyba skutečně byla.

0 komentářů:

Okomentovat