čtvrtek 16. prosince 2010

Výzva pro podnikatele na internetuRozhodl jsem se, že zřídím každému internetovému podniku, který mi napíše, složku zde vpravo, aby mohl kdykoliv napsat své zkušenosti s trhem, zviditelnit svou firmu, psát, co ho napadne (když to pomůže ostatním) vždy pod tímto svým štítkem.

Napište na krabs@myfreight.cz, vygeneruju Vám pozvánku na psaní do blogu a sami si již články sepíšete přes Blogger a zrovna zveřejníte. Štítek si zvolíte sami: např. "Skrz.cz".

Jak a kdy psát články?
Články pište kdykoliv, když uznáte za vhodné se podělit o nějakou zkušenost, která Vám pomohla a víte, že by mohla pomoci i ostatním čtenářům k dalšímu růstu jejich podnikání. Nejlepší je přeci učit se z chyb ostatních :) Když Váš článek nebude mít zrovna úspěch, nic se neděje, příště napíšete o něčem jiném. Časem se to podá. Tlachání o něčem, co není moc k věci (resp. to nikomu moc nepomůže), tak nechte na pátek k pivku ;)

Proč začít psát články na tomto webu o svém podnikání?
Po tom, co jsem začal psát na blogu, se začalo mému podnikání více dařit, i když to stále není nic převratného, ale navazuji nové spolupráce, získal jsem pár nových zákazníků, zpětnou vazbu a hlavně jsem si v hlavě dost utřídil myšlenky. Na první pohled to tak nevypadá, ale když se do toho dostanete a začnete psát pravidelně, stanete se otevřenou firmou a zjistíte mnohem lépe, co trh chce a co si můžete dovolit.

0 komentářů:

Okomentovat