pátek 26. listopadu 2010

Jaký by měl být cíl tohoto webu?

Kontaktovalo mne několik startupů, některé životaschopné, některé perfektní. Dokonce jeden, o kterém si myslím, že má obrovský potenciál, jen je potřeba jej více zjednodušit. Nevím, jak se na mé názory dívají autoři startupů, ale občas si stojím hodně za svým. Dost věcí mi došlo po seznámení s Johnem Vanharou, který podniká hodně svérázným způsobem, který ale funguje. S každým dalším krokem, který podnikám, si říkám, že měl pravdu a vidím, v čem jsem třeba dělal chyby.

Nedávno mne kontaktoval David Semerád, zda bych mu pomohl s organizací setkání startupů. Bylo mi líto, že jsem mu pomocnou ruku nepodal, ale cíl v tom nevidím. Když je někde hodně lidí, kteří spolu chtějí mluvit o podnikání, je to většinou jen hodně nezávazná konverzace. Líbí se mi, když mi někdo zavolá, nebo napíše a řekne, že pracuje na tomhle, jestli mu nechci říct, co zlepšit, nebo co si o tom myslím. Vážně s tím nemám problém.

Co by ale podle vás mělo na tomhle webu být, aby skutečně pomohl startupům i třeba získat peníze, nebo jak firmu rozjet bez investora? Měly by se zde uveřejňovat startupy, nápady na podnikání a diskutovat o tom, co koho napadne? Skutečně jsem v tomhle směru dost otevřený, takže mi klidně napište na mail krabs@myfreight.cz. Přivítám i nové lidi pro psaní tohoto webu, po domluvě dám i přístup pro psaní článků. Možná se mi ozvou nějací investoři, možná startupy.

0 komentářů:

Okomentovat