neděle 3. října 2010

Affiliate program na portálu Dokládka.cz

Přemýšlím, jakým způsobem co nejlépe zavést affiliate program. Nelíbí se mi políčka na serverech pro doplnění Promo kódu. Přijde mi to nefér vůči uživatelům, kteří kódy nezískali. Jediné řešení, kterým bych chtěl začít, je možnost se registrovat do affiliate programu přes naše stránky:

- affilovi přidělím slevový kód,
- afill vyvěsí kód na svých stránkách, napíše partnerům přes e-mail,
- zákazník affila nám sdělí v poli Poznámka na objednávce slevový kód,

>> zákazník získá slevu 1%,
>> affil získá 1% provizi z ceny.

Přijde mi to asi nejlepší bez složitých softwarových řešení.

Zájemci o affiliate program na serveru Dokládka.cz se zatím mohou registrovat jako uživatel systému Dokládka.cz zde a zaslat současně e-mail na adresu info@dokladka.cz, že se hlásí do affiliate programu pod registrovanou e-mailovou adresou. Smlouvu o zprostředkování prodeje budu zasílat e-mailem, affiliate ji pošle podepsanou poštou (nejlépe s první fakturou). Faktury budu přijímat přes e-mail na základě zaslaného přehledu, který affilovi pošleme. Minimální částku pro výplatu stanovím na 250,- Kč s fakturací maximálně 1x za měsíc.

Pokud by affil nechtěl z jakýchkoliv důvodů fakturovat, připíšeme mu na účet body (tzv. Frejty), za které může využívat naše služby. 1 bod získá za každých 10,- Kč ze získaných provizí. Každý tento bod zpětně může proměnit ve slevy na přepravě v poměru: 1 Frejt = 10,- Kč sleva.

Zautomatizuji registraci pro affily až časem. Zatím tedy pouze takto :)

0 komentářů:

Okomentovat