čtvrtek 16. září 2010

Super startup Skrz.cz naskrz

Před pár dny se ke mne od jiného startupu dostal web Skrz.cz. Asi bych o tom nepsal, kdyby nezaznělo jméno majitele Martina Talaváška, takže jsem hodně zpozorněl. Dnes koukám i na Lupě, že skutečně už i ta propírá tento nový web sdružující nabídky slev nejrůznějších slevových serverů. Vážně super nápad. Martin pro mne programoval první verzi systému MyFreight.cz ještě na střední škole. Jsem tedy mezi dalšími fanoušky. Časem snad vymyslím nějakou slevu, kterou mu tam přihodím :) Martine, jak Tě tahle myšlenka napadla? Máš už téměř 700 fanoušků!

2 komentářů:

Martin Talavášek řekl(a)...

Ahoj Ondro, díky za blogpost a fanouškovství. Pro mě to zatím pořád není start-up nebo nějaký "projekt", ale pár lidí a ty, už ho tak vidí ;) Pro mě to je pořád "víkendovka", kterou vylepšuji a ono to tak nějak pořád roste...

Hned jak se vyrojil 4. slevový server a viděl jsem první verzi Slevax.cz, jsem si řekl, že si udělám něco podobného. Navíc už první 3 servery nabízely v partneském programu 100 Kč za přivedeného zákazníka, tak proč nezkusit něco vydělat. Další servery s affilákem už nepřibyly, jen dalších 20 obyčejných. No a doména byla vcelku jasná volba, Skrz.cz jsem na Webtrhu neprodal a jelikož měla expirovat, tak jsem vymyslel "Slevy skrz naskrz" a bum, je hotovo ;)

Takže díky za podporu, snad z toho udělám "projekt" nebo "start-up" i ve své hlavě.

Ondřej Krabs řekl(a)...

To je úplně nový styl uvažování! Víkendový startup... Vůbec to neměň :)

Okomentovat