čtvrtek 2. září 2010

Nové spolupráce, projekty a víkendové dovolené

Poslední dobou jsem moc nepsal na blog, chodili jsme s přítelkyní po horách, nebo jsem cestoval po republice a Německu a domlouval nové spolupráce. Každopádně bylo to super. Do toho přibývají objednávky dopravy, ale i podivuhodně rostou objednávky přes "web bez reklamy" LisovanePalety.cz.

V Německu jsem se domluvil na spolupráci se skladem v Zittau na posílání zásilek do ČR, takže se těším zase na další možnosti pro naše zákazníky. Časem o tom napíšu více, až vše zprovozníme, hlavní je, že se věci daly do běhu. Do toho všeho nám dělal starosti jeden dopravce, který se vlivem krize a určitých zákulisních okolností roztrhl a zase spojil s jinou přepravní firmou. Máme na ně napojen dost velkou část našeho přepravního systému, ale nakonec jsme se domluvili na lepších podmínkách pro naše zákazníky a také na tom, že v německém skladu pro naše zákazníky bude svážet zásilky za ceny jako po ČR plus uskutečníme první datové přenosy přímo do jeho přepravního systému bez zásahu člověka. Možná to hodně lidí bere jako samozřejmost, ale nákladní doprava ve střední Evropě je skutečně dost pozadu po technologické stránce.

Prodloužené víkendové dovolené byly letos perfektní, vždycky úplně vypnu a vážně moc si odpočinu. Úplně jsem dostal zase chuť jít do dalšího růstu. 

Pár fotek z cest... To dětské kolo není připíchnuté k mému kolu! Ale úplně to tak vypadá :)
Přehrada Černá Nisa
Žitava - polovina města je s českým signálem Vodafone ;)
Český ráj ;)
Myslel jsem, že to byla recese, než jsem spatřil paní za okénkem s nevraživým pohledem.
Víkendový přechod Jizerek s celtou

2 komentářů:

Mirek řekl(a)...

Tož vítej zpět :-) Já když byl v Zittau naposled tak mám akorát vzpomínku na prodavačku co neuměla ani česky ani anglicky, a pivo co mělo na přebalu vnadnou selku a příšerně přeslazenou chut :-)

ps. jak tě napadl byznys zrovna s paletama?

Ondřej Krabs řekl(a)...

Jednou jsem tam pil Agenta Apple, což je pivo snad s citrónovou příchutí a je hodně oblíbené. Ale popravdě moc mi nechutnalo. Stejně tak pečivo je občas moc přeslazené.

Ty INKA-Palety jsem jednou někde viděl a moc se mi líbily, protože by je mohl vozit každý dopravce v jednom malém balíčku na sobě a vyměnit je vždy na nakládce. Je to běžné hodně v Německu a západních zemích s EUR-paletami. Nakonec jsem je tu hledal a našel za dost vysoké ceny, což mne vedlo k tomu je českým firmám dodávat za mnohem lepší ceny a výhodněji než europalety. Občas mne takto něco napadne, a když ani moc nepřemýšlím, jestli to má smysl, nebo ne, tak je jasné, že do toho jdu :)

Chtěl jsem je nabídnout hlavně našim zákazníkům pro přepravu, jenže nikdo z nich se neozval. Jenže začali přicházet lidé odjinud... Pořád si ale myslím, že tu ten boom ještě není.

Okomentovat