pátek 30. července 2010

Konečně jsem si koupil Johnovu knihu

Zrovna jsem si objednal knihu Johna Vanhary - Podnikání v USA na beletrie.eu. Pro neznalé doporučuji přečíst si úryvek na Googlu. Kniha je psána dost svérázným způsobem a autor hned v úvodu píše, že největší radost má z podnikání s maximální hodnotou při minimálních vstupech - doslovně: "jak uplést z hovna bič" :) Už se těším, až dorazí.

9 komentářů:

eMan řekl(a)...

Kniha je sice kratší ale super...

Martin Talavášek řekl(a)...

Za týden přečteno během půlhodinových jízd busem ;) Super knížka!

Ondřej Krabs řekl(a)...

eMan: nevíš, jak je moc zkrácená?

Jakub Musil řekl(a)...

Johnovu knihu jsem četl hned po prvním oficiálním vydání a musím říct, že je opravdu velmi motivující a rád se k jednotlivým tématům často vracím a to i po roce a půl, co ji mám doma.

eMan řekl(a)...

Ondřej: má to asi cca 100-120 stránek, já jsem to měl přečtený za pár hodin.

Jakub: souhlasím, je to knížka kterou rád přečtu několikrát...

Mirek řekl(a)...

Knihu mám také,a je to v podstatě jeho převyprávěný blog, ale to na kvalitě knihy nic neubírá. Vždy tam objevím něco nového čeho jsem si napoprvé nevším. Škoda jen, že není silnější.

Ondřej Krabs řekl(a)...

Dnes jsem zrušil na Beletrie.eu objednávku - dodavatel nedodal knihy a termín v nedohlednu zatím, mohou mě jen zapsat na pořadník :( Koupím si tedy originální od Johna v USA...

mik řekl(a)...

To jsme na tom stejně, také mě to dnes na Beletrie zrušili a poslali peníze zpět :-( Má někdo info, kde by se dala objednat a skutečně jí mají ?

Filip Glasa řekl(a)...

Ahoj,

v ČR knihu velkoobchodne distribuje Kosmas.cz - teda dodava ju napr. aj do tej beletrie. Tiez ju ale maloobchodne predava:
http://www.kosmas.cz/knihy/154958/podnikani-v-usa/
Skuste tam, maju ju skladom.

Priebezne info o distribucii a predaji pisem sem:
http://www.bohatyjohn.sk/kontakty/

Okomentovat